Tijdens de feestdagen wordt Hotel Schiedam vanaf 22 december tot 26 december omgetoverd tot een Frozen Christmas paradijs met verschillende sfeervolle activiteiten. In Hotel Schiedam waan je jezelf in een échte Frozen kerstwereld.
Ga er tijdens de kerstdagen even lekker tussenuit. Met het ‘Frozen Christmas dinerbuffet arrangement’ geniet u van een overnachting in een van onze Luxe kamers, in de ochtend het uitgebreide ontbijt en in de avond van een heerlijk buffet.
Onze keukenchef heeft een heerlijk en rijk gevarieerd kerstbuffet samengesteld, bestaande uit voor-, hoofd- en nagerechten, waaruit u zelf uw gerechten kan samenstellen. Begin met een heerlijke soep naar keuze gevolgd door diverse koude voorgerechten en salades. Vanuit onze live-cooking keuken worden de heerlijkste hoofdgerechten gepresenteerd passend bij het seizoen.
In onze Private Dining zal het Frozen dessertbuffet op spectaculaire wijze gepresenteerd worden. ☃️
Het Frozen Buffet inclusief een drankenarrangement bestaande uit: huiswijn, bier, frisdranken, vruchtensappen, koffie en thee*
Het Frozen Christmas Buffet is geopend van 17:30 tot 21:30 uur.
*Digestieven en andere alcoholische dranken behoren niet tot dit arrangement.
Goed om te weten:
- Kosteloos annuleren is mogelijk tot 1 december 2023. Tussen 1 en 15 december brengen wij 60% van de reserveringswaarde in rekening en na 15 december 100%.
- Bij het boeken dient u de betaling te voldoen. Mocht u voor de annuleringstermijn annuleren, ontvangt u van ons het bedrag waar u recht op heeft retour.