Direct naar de contentDirect naar de footer

Hall of Fame Gelukslot Actie 2019-2020

Bent u één van de geluksvogels?!

De gelukkige winnaars zijn bekend en hier zal snel persoonlijk contact mee worden opgenomen. In onderstaand overzicht ziet u welke prijs u mag ontvangen.

ONTVANG ONZE NIEUWSBRIEF

  • Altijd op de hoogte van de beste deals
  • Profiteer van de nieuwsbrief kortingen
  • U spaart eenvoudig voor extra voordeel
Hoofdprijs:

Hoofdprijs:

Directeur/Directrice voor één dag bij Van der Valk Exclusief Hotel Amsterdam-Oostzaan

.

.

Gewonnen door: Lynn Koes

.

Wat houdt deze dag in?

Prijswinnaars

  • 9 DAAGSE DROOMVAKANTIE BONAIRE VOOR 2

    9 DAAGSE DROOMVAKANTIE BONAIRE VOOR 2

    Gewonnen door:

    André van Rijn

  • SWISS SENSE WAARDECHEQUE HOTELBOXSPING

    SWISS SENSE WAARDECHEQUE HOTELBOXSPING

    Gewonnen door:

    Jacinta van Harteveld

  • QWIC E-BIKE

    QWIC E-BIKE

    Gewonnen door:

    1. Marlon Vrolijk
    2. Arjan Jansen

  • SUITE DREAMS BIJ VALK EXCLUSIEF

    SUITE DREAMS BIJ VALK EXCLUSIEF

    Gewonnen door:

    1. Trudie Brouwer
    2. Dennis Ozgan
    3. Andries Ravesloot
    4. A.P. Verduin

  • SAMSONITE CITYBEAT SPINNER

    SAMSONITE CITYBEAT SPINNER

    Gewonnen door:

    1. A. Leeuwenkuijl
    2. Annemie Hoogers
    3. John v. Weeghel
    4. Saskia van der Laan Wisse
    5. C.G. van Duijn

  • SAMSONITE ZIPROLL RUGZAK

    SAMSONITE ZIPROLL RUGZAK

    Gewonnen door:

    1. Dieter Cremer
    2. Herma Grupstra
    3. Jeannette Hulspas
    4. Linda van der Meer
    5. Gerwin ter Haar

  • REGIOBOEKET.NL

    REGIOBOEKET.NL

    Gewonnen door:

    1. Lotte van Baest
    2. Martijn Florijn
    3. Thom van der Wal
    4. Yme Nota
    5. Joyce Strolenberg
    6. Martijn Haandrikman
    7. Jochen Reinders
    8. H. v. Heck
    9. Pien van den Raadt
    10. Ilona Bogerman

  • REBOTTLED TUMBLR 4-PACK

    REBOTTLED TUMBLR 4-PACK

    Gewonnen door:

    1. Gert Meijer
    2. Jos Bijen
    3. Gerrit Bosschers
    4. Anneke Schenk
    5. Diana Meulendijks

  • VALK WIJN QUINAULT L'ENCLOS

    VALK WIJN QUINAULT L'ENCLOS

    Gewonnen door:

    1. Thomas Behrends
    2. G. van Kampen
    3. William Voorst
    4. Michael van Nus
    5. Kelly Martinet
    6. Kevin van Dieen
    7. Eddie Malicki
    8. Corrie Wegerif
    9. Ronnie van Rheede
    10. Mara van der Meulen
    11. Andrea Simons
    12. Benny Knip

  • VALK WIJN - BRUNELLO DI MONTALCINO

    VALK WIJN - BRUNELLO DI MONTALCINO

    Gewonnen door:

    1. R. van Rooijen
    2. Mel Koelstra
    3. S. Dispa
    4. Anneke Spaans
    5. Bert Muller
    6. Heidy Hermens Croes

  • ZIGGO DOME - 2 CONCERTKAARTEN €100,- PER STUK

    ZIGGO DOME - 2 CONCERTKAARTEN €100,- PER STUK

    Gewonnen door:

    1. Jan Bergwerf
    2. I. van der Wulp

  • LIVE COOKING VOOR 10 PERSONEN

    LIVE COOKING VOOR 10 PERSONEN

    Gewonnen door:

    1. H. Jansen
    2. Belinda Jonkers
    3. Joey van Bugnum

  • ZACCINI UNDERWEAR - 2 BOXERS MAAT L

    ZACCINI UNDERWEAR - 2 BOXERS MAAT L

    Gewonnen door:

    1. Dirk Cristael
    2. Anja Schröder
    3. Dennis Eijgelsheim
    4. Hetty Roelofsen
    5. Donna Bronotte
    6. Germ Rekker
    7. Thea Hoogeveen
    8. Hans van Dijk
    9. Nick Steggink
    10. S. Offenga

  • WAARDECHEQUE VALK VAKANTIES €100,-

    WAARDECHEQUE VALK VAKANTIES €100,-

    Gewonnen door:

    1. Desire Groen
    2. Ankie Lamers
    3. Ralph Sargent
    4. Debbie Gouw
    5. Géne van den Berg
    6. David Dam
    7. Els Renssen
    8. Johan Molegraaf
    9. Dirk van Uden
    10. C. van der Linden

  • SET BOEKEN: OVER ONZE KONING & KONINGIN

    SET BOEKEN: OVER ONZE KONING & KONINGIN

    Gewonnen door:

    1. Jos Martens
    2. Wouter Kamp
    3. M. van Loon
    4. Femke Jahae
    5. Carola Smits
    6. Cristha van Schijndel
    7. Monique Lubking
    8. Kenneth Oppermans
    9. Marjan van de Bult
    10. Sanne Freriks
    11. S. Dortmond
    12. A. Wichers

  • DOLFINARIUM 4 PERS.

    DOLFINARIUM 4 PERS.

    Gewonnen door:

    1. Frans Evers
    2. Beja van der Schaar
    3. Hans Morren
    4. Monique van Leeuwen
    5. Sandra van Gelderen
    6. Thomas Verhoef
    7. Truus Lagerwerf
    8. Sander de Haas
    9. Petra vd Boon
    10. W. Walta
    11. A. van der Velde
    12. Thomas Geitner

  • SNOWWORLD SKIBAAN WEEKENDTICKETS 1 UUR

    SNOWWORLD SKIBAAN WEEKENDTICKETS 1 UUR

    Gewonnen door:

    1. E. Bosma
    2. Sam Cheung
    3. G. Vredenborg
    4. Frans de Heer
    5. Alie Hoek
    6. Monique van den Berg
    7. Nathalie Marijn
    8. Marc Stierman
    9. E.H. Kooij
    10. Marijke Snel

  • ZWAAN PRINTMEDIA - GRAND PRIX ZANDVOORT BOEK

    ZWAAN PRINTMEDIA - GRAND PRIX ZANDVOORT BOEK

    Gewonnen door:

    1. Jacco Weel
    2. Tamara Welden
    3. Jorien Oolders
    4. Dominique Boelen
    5. Lamar in 't Veld
    6. Kitty Peters
    7. Joanna Lahaye
    8. Douwe van der Kooi
    9. J. Zijlstra
    10. Nel van Limbeek
    11. Danny van Ooijen
    12. Anja Alphenaar

  • OVERNACHTING SUITE + ENTREE IVY BOUTIQUE WELLNESS 2 PERS.

    OVERNACHTING SUITE + ENTREE IVY BOUTIQUE WELLNESS 2 PERS.

    Gewonnen door:

    Anja Groenendijk

  • STAATSLOT VAN €15,-

    STAATSLOT VAN €15,-

    De winnaars van de Staatsloten worden gecontacteerd.

  • ONTDEK AVIFAUNA ARRANGEMENT 2 PERS.

    ONTDEK AVIFAUNA ARRANGEMENT 2 PERS.

    Gewonnen door:

    1. Edward Kallan
    2. E. Kappen
    3. John Lamberts

  • OVERNACHTING HEERLEN + GAIAZOO 2 DAAGS 2 PERS.

    OVERNACHTING HEERLEN + GAIAZOO 2 DAAGS 2 PERS.

    Gewonnen door:

    M. Simonis

  • OVERNACHTING HEERLEN + SNOWWORLD 2 DAAGS 2 PERS.

    OVERNACHTING HEERLEN + SNOWWORLD 2 DAAGS 2 PERS.

    Gewonnen door:

    Josje Wessels

  • OVERNACHTING HEERLEN + ADVENTURE VALLEY 2 DAAGS 2 PERS.

    OVERNACHTING HEERLEN + ADVENTURE VALLEY 2 DAAGS 2 PERS.

    Gewonnen door:

    Vera Peels

  • Kookboek - De Hoge Vlucht van de Valk

    Kookboek - De Hoge Vlucht van de Valk

    Gewonnen door:

    1. Henk Altena
    2. Kees Mol
    3. Arie Dirk Romkes
    4. John van der Sluijs
    5. Niels Peskens
    6. Johny van Dam
    7. Martina Berkheij
    8. Els Nieuwenhuisen
    9. Wilvert Blaauwendraad
    10. M. Hoogerhuis
    11. Paul Gregorowitsch
    12. S. Hilgen
    13. Nicole van Oeveren
    14. R.C. Kostelijk
    15. M.E.H.C. van Besouw-Zoontjens
    16. Tony van Santen
    17. Bastiaan Westdorp
    18. Lia Dijkman
    19. Nelly Duijvenboden
    20. Miranda Schreuder
    21. Sander Sluijs
    22. Kevin van Zwienen
    23. Dick Bouwman
    24. Cheryl Bohmer
    25. PJ Schaap
    26. Bas de Waal
    27. John van Amsterdam
    28. Karin Bruins
    29. Bart Mizee
    30. Karen Janssen
    31. Jacob Wiersma
    32. Jenny Finke
    33. Bert Bouwmeester
    34. Paulus de Boer
    35. Alex Hop
    36. Willem Bouwhuis
    37. Jolanda Kelderman
    38. Rien Nijhof
    39. W. Kiljan van Heuven
    40. Marcel van der Steen
    41. Jos Hogenkamp
    42. C.W. Droog
    43. Bert Heemskerk
    44. Eline van Kreuningen
    45. Karl Vogel
    46. Natasja Dijkmans
    47. Bert Kunst
    48. Willie Grendel
    49. Antonella Feenema
    50. Sylvie van de Meerakker - Koelewijn